×
×

Hasta Öyküsü

Irina Kogan, 10.08.2019

" Мой муж страдал от анального свища довольно продолжительное время, больше года. Он очень нервничал, когда читал о побочных эффектов, которые могут возникнуть после операции в этой чувствительной области. Но доктор Сезай был очень профессиональным, объяснил нам все об операции, и мой муж все-таки решился на операцию. Процесс восстановления был таким, как объяснил нам врач, поэтому мы не беспокоились и спокойно ждали заживления раны. Прошел месяц после операции, и мы надеемся, что проблема исчезла навсегда. Смело можем рекомендовать доктора Сезая всем, кто столкнулся с аналогичной проблемой. Не бойтесь и как можно скорее отправляйтесь к лучшему специалисту в этой области, профессору Сезаю."

ziyaretçi987466, 11.12.2019

"Merhaba 1.5 yil once apse ameliyati oldum.ameliyat sonrasi fistul olustu. 1.5 yil boyunca ağri ve akinti aikayetlerim oldu. Çok sıkıntı cektim. Yaptigim arastirma sonrasi doc.dr sezai leventoglu hocam ile tanistim. Muayne sonrasi ameliyata karar verdi. 45 gun once ameliyat oldum. Cok sukur su anda hic bir agri sizi ve akintili iltihap yok. Ilk defa beni mauyne etti ama ilgi ve alakasi ile muthis bir oz guven verdi. Teredutsuz ameliyat masasina yattim. Cok tesekkur ederim hocam. Elinize saglik"  

Ekrem Ç...., 01.02.2020

"Çok Değerli S.n sezai hocam 4 ay önce eşime yaptığnız başarılı ameliyatan dolayı ilgi ve alakanızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimi ederim ülkemizin sizin gibi çok değerli hekimlere ihtiyacı var Başarınızı Allahtan Dilerim Dualarımız sizinle Allah yar ve yardımcnız olsun Saygılarımla"

Muhammed Polat, 20 Mart 2020

Anal fistül rahatsızligim nedeniyle hocama basvurdum,kendisi muayene,teshis ve doğru haritalandırmasini yaparak ameliyata karar verdi, insana o kadar güven veren birisi ki,hic korkmadan tereddüt etmeden ameliyat masasına yattım,ilk ameliyatımda yaşadığım acılar hiç olmadı,kontrollerim devam ediyor,hersey yolunda psikolojik düzeldi,cok mutluyum.Bu rahatsızlığı olanlar hiç düşünmeden hocama gelebilirsiniz.Hocam Rabbim sizi ailenize ve sevdiklerinizle bagislasin,güleryuzunuz hiç solmasin herşey için çok teşekkürler, size minnettarım, saglicakla kalın..

Yorum Yap, Öykünü Paylaş

Mesaj
Ad-Soyad
Email Adresi
Hastaların kendi yorumlarıdır